Specjaliści od domów – poznaj WOLF Haus!

Planujesz budowę wymarzonego domu dla swojej rodziny? A może podchodzisz do takich zadań z czysto inwestycyjnego punktu widzenia? Niezależnie od tego, jaki cel Ci przyświeca, weź pod uwagę to, że taki obiekt może powstać w technologii prefabrykowanej.

To nowoczesne podejście do budowy domów – takich, które są wręcz „szyte” na miarę. Można je traktować jako budynki sezonowe albo całoroczne. Mogą obejmować wyłącznie jeden poziom, mieć parter i piętro bądź nawet stanowić typowy obiekt wielorodzinny z lokalami do wynajęcia. Niezależnie od tego, o jakim dokładnie budynku teraz myślisz, koniecznie zapoznaj się z opisywaną tu prefabrykacją i sprawdź, kto może Ci pomóc ją jeszcze lepiej zrozumieć.

Jakie domy buduje WOLF Haus?

WOLF Haus już od lat specjalizuje się w budowie domów, które da się postawić w błyskawicznym tempie, a główny surowiec, jaki jest w tym celu wykorzystywany, to ponadczasowe drewno (dodajmy: wysokiej jakości drewno, wcześniej specjalnie przygotowane do celów budowlanych w fabrykach w Niemczech).

Z takiego materiału – w doskonale wyposażonym parku maszynowym – tworzone są główne części konstrukcyjne domu. Z ogromną precyzją powstają więc stropy, ściany (wewnętrzne i zewnętrzne) czy więźba dachowa. Każdy taki element jest później osobno pakowany i wnoszony na ciężarówkę. Dopiero wtedy, gdy praca w fabryce dobiega końca, całość jest przewożona na plac budowy i składana w jedną, solidną całość.

Stan deweloperski da się uzyskać już po trzech miesiącach (licząc od momentu rozpoczęcia prac montażowych). Co ważne, wszystko dzieje się przy minimum zaangażowania ze strony inwestora.

WOLF Haus – specjaliści od domów prefabrykowanych

Firma WOLF Haus to sprawdzona marka, która już od wielu lat jest międzynarodowym liderem w stawianiu energooszczędnych domów prefabrykowanych. Wszystko z dbałością o wysoką jakość materiałów oraz prac, za które odpowiadają zarówno maszyny, jak i człowiek.

O tym, że za WOLF Haus stoją specjaliści od domów prefabrykowanych, świadczy coraz większa liczba zleceń, jakie ta firma realizuje. Są to zarówno domy parterowe, z poddaszem, piętrowe i wielorodzinne. Wszystkie cechuje trwałość, precyzja wykonania i energooszczędność.

Planujesz budowę domu? Myślisz o technologii prefabrykowanej i chcesz rozwiać swoje wątpliwości na ten temat? A może pod wpływem tego artykułu zaczynasz się tym coraz bardziej interesować i chcesz poznać znacznie więcej szczegółów, dotyczących tego typu inwestycji? W takim razie koniecznie zajrzyj na stronę https://wolfhaus.pl/. Znajdziesz tam opis wielu rozwiązań i dane kontaktowe do specjalistów z tej firmy.