Zabiegi przy użyciu Morpheus 8 pro

Zabiegi przy użyciu Morpheus 8 pro

W dzisiejszym świecie wygląd jest bardzo ważny. Każda kobieta marzy o tym, żeby jak najdłużej zachować młodą skórę, bez zmarszczek, jędrne ciało, pozbyć się rozstępów lub szpecących blizn. Coraz większym powodzeniem zaczynają się cieszyć zabiegi medycyny estetycznej, wykonywane nowoczesnymi urządzeniami, z zastosowaniem najnowszych technologii.

Co to jest Morpheus8 pro?

Urządzenie Morpheus8 pro można kupić na stronie sprawdzonego producenta, pod adresem https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/. Maszyna ta przeznaczona jest do odmładzania skóry prądem RF. Każdy użytkownik może wybrać stopień działania tego urządzenia. Może być ono nieinwazyjne lub małoinwazyjne. Aplikatory do nakłuć wykonane są przy pomocy nowoczesnych, unikalnych technologii, które umożliwiają wykonywanie zabiegów przebudowywania kolagenu. Są one bardzo skuteczne.

Jak przygotować się do zabiegu przy użyciu Morpheus8 pro?

Przed zabiegiem przy pomocy tego urządzenia trzeba zasięgnąć porady specjalisty i wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Będzie to ciąża, karmienie piersią, choroby autoimmunologiczne i nowotworowe, żylaki.Osoba, która chce się poddać takiemu zabiegowi, nie powinna opalać się w solarium ani na słońcu, a także wykonywać peelingów skóry.Zabiegi przy użyciu Morpheus8 pro wskazane są dla osób, które mają wiotką skórę, chcą pozbyć się blizn po trądziku, rozstępów i wymodelować owal twarzy. Maszyna ta doskonale radzi sobie również z nadmiarem skóry, który pozostaje po ciąży lub po odchudzaniu.

Jak wygląda sam zabieg?

Na zabieg przeznaczyć należy około godziny, ponieważ pierwsze pół to czas oczekiwania na to, aby zaczęło działać znieczulenie miejscowe. Twarz smaruje się specjalnym kremem znieczulającym, aby zapewnić pacjentowi jak największy komfort. Następnie następuje mechaniczne mikronakłuwanie skóry, a potem podgrzewanie tkanek i ich pobudzanie wysoką temperaturą. Głębokość nakłuć i temperatura dostosowywane są do obszarów działania i są stale kontrolowane. Jak dokładnie wygląda działanie maszyną Morpheus8 pro przeczytać można na stronie https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/.

Jak pielęgnować skórę po zabiegu?

Przede wszystkim należy ją mocno nawilżać i maksymalnie chronić przed działaniem promieni UV, a to oznacza, że unikać należy słońca oraz wizyt w solarium. Nie należy stosować innych metod złuszczających skórę, a także przez co najmniej tydzień unikać basenu, siłowni i sauny.