Dystrybucja oprogramowania

Mało kto na co dzień zdaje sobie sprawę, że niemal każde urządzenie, która nas otacza działa dzięki oprogramowaniu. Oprogramowanie to mózg każdego ekspresu do kawy, lodówki, wiertarki, konsoli czy dozownika pigmentów. Dlatego każdy wdrażany produkt zaczyna się właśnie od swoistego software’u, aby potem nabrać swojego ostatecznego, wizualnego kształtu.

Oferta firmy Computer Controls

Dystrybutor elektroniki Computer Controls mający swoją siedzibę na Podbeskidziu (dokładniej w Bielsku Białej) to niekwestionowany lider w swojej dziedzinie. Bogata oferta oprogramowania to tylko jeden z atutów Computer Controls. Mało kto bowiem może pochwalić się dostępem do Altium Designer, In-Circuit Design, PDN Analyzer, ARM Keil, SOLIDWORKS – bez wątpienia najlepszego obecnie na rynku oprogramowania.Dystrybucja oprogramowania Computer controls to niezawodność połączona z profesjonalną obsługą, dostępem do szkoleń i konsultacji oraz opieką specjalisty na każdym etapie wdrożenia.

Zakres działań

Dystrybucja oprogramowania Computer controls to oferta dla bardzo zróżnicowanej grupy klientów. Najważniejsze funkcjonalności jakie tutaj są dostępne to: tworzenie schematów, programowanie systemów, błyskawiczne tworzenie rysunków technicznych w 2D i 3D, projektowanie najróżniejszych kształtów oraz sprawny import i eksport wielu formatów danych.

Oprogramowanie Altium Designer i jego wersje

Jednym z wiodących produktów w ofercie Computer Controls jest oprogramowanie Altium Designer. To połączenie wszystkich narzędzi projektowych w jednym miejscu. Do najważniejszych cech tego oprogramowania można zaliczyć: zastosowanie technologii Design for Manufacturing (DFM), specyficzne środowisko projektowe, projektowanie Rigid-Flex, PCB oraz tworzenie schematów. Warto podkreślić, że oprogramowanie Altium Designer dostępne jest w trzech wersjach: Altium Designer, Altium Designer SE oraz Altium Designer Viewer.Altium Designer to pełna wersja programu z dostępem do wszystkich narzędzi i edytorów. Altium designer SE nie posiada edytora PCB i stosowana jest wyłącznie do tworzenia schematów, zaś Altium Designer Viewer to darmowa licencja, dzięki której możliwe jest przeglądanie lub drukowanie dokumentów z poziomu Altium Designer.