Popularne metody na przedłużenie rzęs.

Zdecydowana większość kobiet, pragnie, aby ich wygląd był zawsze piękny, powabny i atrakcyjny. W tym celu właśnie stosują tak wiele metod na jego poprawę. Najważniejszy zdaje się makijaż. Można go oczywiście wykonać w profesjonalnym zakładzie, jednakże na co dzień wykonuje się go w domu, w czym pomocny jest poradnik http://www.perfectmodel.pl/makijaz-krok-po-kroku-jak-wykonac-profesjonalny-makijaz/. Jednym z elementów codziennego makijażu jest stylizacja rzęs. Można jednak zrezygnować z codziennego malowania, jeśli postawimy na przedłużanie rzęs w salonie. Omówimy poniżej metody oraz korzyści, jakie przynoszą takie zabiegi.

Jakie są skuteczne metody przedłużania rzęs?

Salony kosmetyczne w celu przedłużania rzęs korzystają z kilku metod, które cieszą się dużą skutecznością i wymiernymi efektami, do których można zaliczyć:

  • metodę 1:1, która jest wystarczająca dla osób, z gęstymi, ale krótkimi rzęsami. W tej metodzie za pomocą kleju dokleja się rzęsy sztuczne lub z naturalnego włosia do ludzkiej rzęsy w proporcji 1:1. Efekt jest trwały przez okres około miesiąca przy przestrzeganiu zasad pielęgnacji,
  • popularną metodę 2D, która korzysta z naklejenia 2 sztucznych rzęs do jednej naturalnej. Ma to sens w przypadku oczekiwania nie tylko przedłużenia, ale też pogrubienia linii rzęs. Efekt jest bardzo dobry, ale trwałość mniejsza od metody 1:1 z racji większego obciążenia dodatkową rzęsą,
  • metoda 3D to kolejna dodatkowa sztuczna rzęsa doklejona do pojedynczej naturalnej. Efekt jest co prawda jeszcze lepszy i osoby z bardzo rzadkimi rzęsami mogą nareszcie się cieszyć długimi i gęstymi, jednakże trwałość tej stylizacji jest jeszcze krótsza,
  • metoda łącząca wszystkie poprzednie, jak również popularna i wystrzałowa metoda Blink & Go to dosyć ekstrawaganckie metody przedłużana i pogrubiania rzęs, które skierowane są do osób ceniących sobie wygląd będący praktycznie na granicy irracjonalności, jak na przykład aktorek, gwiazd kina i estrady.

Co dają kobiecie wymienione metody?

Robiąc rzęsy w Gdańsku można mieć pewność, że skutki będą wymierne, i to dla każdej kobiety, bez względu na jej oczekiwania od zabiegu przedłużania rzęs. Osoby takie otrzymują:

  • w przypadku rzęs bardzo przerzedzonych, znacznie gęstsze i dłuższe, zalotnie podkręcone,
  • rzęsy kruche i wypadające otrzymują wzmocnienie przez doklejenie mocnych włókien sztucznych,
  • osoby o nieregularnie porastających powieki rzęsach mogą cieszyć się ich regularnymi liniami.

Metody przedłużania rzęs wiele wnoszą do wyglądu kobiecej twarzy. Wówczas rzęsy ze sztucznego materiału lub też z miękkiego futra norki są w stanie znakomicie dopełnić jej naturalnej urody.