Atrakcyjne oferty nieruchomości w Karczewie

kwadrat kwadrat (3) .jpg

Kameralna, ciekawa architektura składająca się z niewielkich, rodzinnych budynków idealnie komponuje się z krajobrazem zielenią, której nie brakuje w najbliższej okolicy. Deweloper zatroszczył się to to, aby nowe nieruchomości Karczew pod każdym względem spełniały oczekiwania przyszłych mieszkańców.

Nowoczesne osiedle w dobrej lokalizacji

Na niepowstającym osiedlu mieszkalnym powstają przytulne mieszkania 2 i 3-pokojowe o zróżnicowanym metrażu. Wśród najczęściej poszukiwanych przez klientów mieszkań znajdują się lokale 40 i 60 metrowe. Dlatego nieruchomości Karczew cieszą się tak dużą popularnością wśród kupujących. W przypadku tego kameralnego osiedla deweloper deweloper zatroszczył się także o kilka większych lokali. W planach jest również możliwość łączenia mieszkań na lokale dwukondygnacyjne.

Ciekawa aranżacja i przestronne wnętrza

Mieszkania zlokalizowane na piętrach są wyposażone w przestronne otwarte i częściowo zabudowane balkony. Lokale na parterach mają dostęp do ogródków. Każdy z nowych lokatorów będzie miał dostęp do przestrzeni do wypoczynku, grillowania, korzystania ze świeżego powietrza podczas ciepłych, letnich dni. Warto wspomnieć, że nieruchomości Karczew dają możliwość do delektowania się zadbanym, stylowo zagospodarowanym otoczenie oraz pięknymi widokami pełnymi zieleni. Każdy z budynków wchodzących w skład osiedla jest wyposażony w windy. Dobrą wiadomością dla przyszłych mieszkańców test fakt, że samochody można parkować albo w garażu podziemnym, albo w specjalnie do tego wyznaczonych miejscach parkingowych. Miejsca w garażu podziemnym deweloper oferuje w przystępnych cenach, około 20 tysięcy złotych. Każdy z lokali ma także przydzieloną do mieszkania komórkę lokatorską.

Strefa rekreacji i udogodnienia

Poza udogodnieniami w budynkach inwestor inwestor przewidział i zaprojektował także strefę zabawy i rekreacyjną dla dzieci oraz dorosłych. W skład wspomnianej strefy wchodzą plac zabaw, ławki, pergole, jak również wiele elementów małej architektury. Nowo powstałe osiedle komfortowych bloków jest ogrodzone i monitorowane. Na terenie osiedla zaplanowano także miejsce na cztery obszerne lokale usługowe, w których otwarte zostaną sklep i apteka. Osiedle położone jest blisko węzła komunikacyjnego.

Więcej informacji znajdziesz na stronie nieruchomości Karczew.