Dlaczego warto podróżować z PKS Inowrocław?

Dlaczego warto podróżować z PKS Inowrocław?

Jeszcze nie tak dawno zdecydowana większość osób decydowała się na podróżowanie własnym autem. Dziś to się zmieniło. Coraz częściej wybierana jest oferta przewoźników publicznych. Prym wiedzie tu m.in. PKS w Inowrocławiu. Podróżni cenią sobie przede wszystkim wygodę, bezpieczeństwo i atrakcyjną cenowo ofertę.

Wygoda podczas podróży

Podróżowanie własnym autem wiąże się niestety z pewnymi niedogodnościami. Przede wszystkim długa jazda jest dość męcząca dla kierowcy. Nie da się ukryć, że zmęczenie ma dość spory wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zupełnie inaczej jest podczas podróży autokarem. Można się wygodnie rozsiąść i komfortowo przebyć całą podróż. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby poczytać książkę czy posłuchać muzyki. W tym czasie za bezpieczeństwo odpowiadać będzie doświadczony kierowca.

PKS Inowrocław zatrudnia wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców. Co więcej, doskonale znają oni wszystkie trasy, po których codziennie się przemieszczają. Dzięki temu podróż jest nie tylko bezpieczna, ale realizowana jest również zgodnie z rozkładem. Innymi słowy, można mieć pewność, że dotrze się na miejsce na czas.

Nowoczesna flota autokarów

To, co z pewnością wyróżnia PKS Inowrocław to fakt, że przewoźnik ten dysponuje nowoczesną flotą autokarów. Co więcej, pojazdy wyposażone są w szereg udogodnień dla pasażerów. Mowa tu choćby o bardzo wygodnych fotelach, klimatyzacji, czy wystarczającym miejscu na bagaże. Oczywiście autokary zawsze są czyste i zadbane.

Nie bez znaczenia jest także to, że podczas każdej dłuższej podróży wyznaczane są punkty postoju. Dzięki temu pasażerowie mogą skorzystać z toalety czy po prostu rozprostować kości. Wszystko to sprawia, że podróż mija bardzo przyjemnie.

Bezpieczeństwo

Dla PKS w Inowrocławiu najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo podróżnych. Dlatego wszystkie autokary przechodzą regularne przeglądy techniczne. Dzięki temu można mieć pewność, że w trasę wyjeżdża się sprawnym i bezpiecznym pojazdem.

Na koniec wspomnieć jeszcze trzeba o bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej. Koszty biletów są nieporównywanie niższe w porównaniu z kosztami paliwa. Dlatego coraz większa liczba kierowców decyduje się na pozostawienie swojego auta na rzecz PKS Inowrocław.