Modne zegarki z drewna od Giacomo Design

Giacomo Design jest firmą świetnie znaną na świecie i coraz lepiej poznawaną w Polsce. Wiele osób zdecydowało się już na zakup produkowanych przez nią zegarków, ale jeszcze więcej osób musi się dopiero z nimi zapoznać – a niewątpliwie warto, ponieważ to produkty w których jakość łączy się z funkcjonalnością, rozsądna cena z trwałością, a klasyczny design z nutą nowoczesności. I choć wszystko to bardzo szumnie brzmi, zegarki od Giacomo Design naprawdę takie są! To modne produkty, które są charakterystyczne przede wszystkim przez materiał, z jakiego je wykonano – to zegarki, które tworzy się z drewna!

Drewno – towarzysz człowieka

Wszyscy lubimy przedmioty z drewna, ponieważ wykonane są z roślin. A jak wiadomo rośliny są żywe – rosną, dojrzewają, kwitną, usychają. Podobno gdy się do nich mówi, szybciej wzrastają, a według niektórych badań czują, gdy ktoś je dotyka. Właśnie dlatego drewno jest dla człowieka o wiele przyjemniejszym materiałem niż na przykład kamień – czujemy się bezpieczniej w jego otoczeniu i chętniej korzystamy z drewnianych przedmiotów. Kto się z tym nie zgadza, niech zwróci uwagę jak wiele osób decyduje się na drewniane balustrady, schody, podłogi czy meble – nawet umieszczone na zewnątrz, choć trzeba je będzie przecież regularnie zabezpieczać przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych.

Zegarki wykonane z drewna są zatem odrobiną natury, która będzie nam towarzyszyć przez cały czas – a ponieważ w tej chwili zwiększa się świadomość ekologiczna wszystkich ludzi i coraz chętniej dbamy o środowisko naturalne, drewniane przedmioty (jako te, które rozłożą się w sposób naturalny i są bezpieczne dla natury) są jeszcze chętniej poszukiwane. Z drewna zaczyna się tworzyć coraz więcej drobnych przedmiotów – oprawki okularów, kolczyki, zegarki… Moda na drewnianą biżuterię kiedyś była bardzo silna – i powoli powraca!

Giacomo Design – firma z zasadami

Skoro wyjaśniliśmy już dlaczego warto kupować przedmioty wykonane z drewna, przejdziemy do opisu konkretnej firmy. Giacomo Design jest przedsiębiorstwem, które już od wielu lat działa w branży, jednak najpierw zajmowało się sprzedażą i serwisowaniem zegarków od innych producentów. Kiedy jednak firma nabrała doświadczenia i wiedzy, wyszła z inicjatywą stworzenia unikalnych produktów dla klientów o wyszukanym guście – i tak powstały drewniane zegarki Giacomo Design!

Wpisując się w ekologiczne ramy współczesności, Giacomo Design sadzi jedno drzewo za każdy sprzedany zegarek – czym dodatkowo zyskuje sobie sympatię klientów. Firma dokłada również starań, żeby sprzedawać towary najlepszej jakości – ręcznie wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły i ze świetnym mechanizmem. W efekcie są to towary trwałe, różnorodne, zawsze unikalne (w końcu nie ma dwóch identycznych kawałków drzewa), przeznaczone dla kobiet lub mężczyzn, które są chronione gwarancją przez 24 miesiące od zakupu. To świetny producent, o którym zapewne usłyszy wkrótce jeszcze więcej osób!

Najciekawsze modele zegarków

Każda kobieta i każdy mężczyzna, którym zależy o posiadaniu wyjątkowego zegarka będą zadowoleni z zakupu produktu od Giacomo Design. Warto zwrócić szczególną uwagę na kilka modeli, które cieszą się dużą popularnością i które na pewno przypadną czytelnikom do gustu! To zupełnie wyjątkowo damski model ELEGANZA SEMPLICE GD08202, z różową tarczą i drewnem gatunku amarant – posiada zniewalający kolor i pasuje do różnych stylizacji. Z produktów, które na pewno przypadną do gustu panom warto zaś polecić model BELLEZZA SEMPLICE GD08304. To model z niebieską tarczą, wykonany z drewna hebanowego. Ciemny, klasyczny, wizualnie dostojny – bardzo gustowny oraz wyjątkowo wygodny w użytkowaniu. Nadaje się zarówno do sportowych, jak i eleganckich stylizacji, więc każdy mężczyzna będzie zadowolony zyskując taki niezawodny, codzienny produkt. Jest to zresztą model uniwersalny, który mogą nosić również kobiety – i ubierać go na przykład na wieczorną, elegancką kolację czy służbowy wyjazd.