Przewóz pracowników – kiedy warto skorzystać z oferty?

Duże zakłady produkcyjne czy korporacje coraz częściej biorą pod uwagę możliwość zorganizowanego transportu dla swoich pracowników. Ma to wiele korzyści – przede wszystkim pracownik jest zawsze na czas, a firma nie ponosi kosztów utrzymania własnych pojazdów czy zatrudnienia kierowcy.

Mniejsze koszty utrzymania

Profesjonalny przewóz pracowników to zawsze dla firmy większe korzyści – nie tylko nie trzeba posiadać własnych samochodów, których zakup nigdy nie jest tani, ale również nie ponosi się kosztów ich utrzymania, co w ciągu roku zawsze robi dużą kwotę. Poza tym transport we własnym zakresie wymaga także zatrudnienia kierowcy, który będzie posiadał odpowiednie kwalifikacje. Nic więc dziwnego, że kompleksowa usługa jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna.

Jest to tym bardziej opłacalne, jeśli z przewozu pracowników nie korzysta się codziennie, a okazjonalnie lub nieregularnie, np. tylko w sytuacjach podróży służbowych, szkoleń czy zleceń wykonywanych w delegacji. Wtedy istnieje również możliwość dostosowania środka transportu idealnie do potrzeb, np. pod względem ilości miejsc dla pasażerów.

Komfortowe środki transportu

Przewóz pracowników odbywa się nowymi, bezpiecznymi i komfortowym środkami transportu. Są one na bieżąco serwisowane, a wszelkie usterki usuwane, jak tylko się pojawią. Rodzaj oraz wielkość pojazdu można dobrać adekwatnie do indywidualnych potrzeb.

Korzyści z profesjonalnego przewozu pracowników mogą być jednak jeszcze większe, np. w razie ewentualnej awarii samochodu możliwe jest skorzystanie z pojazdu zastępczego, dzięki czemu unika się zbędnych komplikacji.

Kiedy warto skorzystać z przewozu pracowników?

Szeroka i korzystna oferta pozwala na dopasowanie jej do bardzo różnych potrzeb. Między innymi przewóz pracowników sprawdzi się w przypadku podróży służbowych, pracy w delegacji, wyjazdów na szkolenia czy eventy.

Profesjonalny samochód do przewożenia pracowników można wynająć na dowolny okres czasu – na jeden dzień, kilka tygodni czy nawet rok, a dzięki temu unika się niepotrzebnych kosztów.