Jak odmłodzić skórę?

Jak odmłodzić skórę?

Każdy z nas chciałby jak najdłużej cieszyć się młodym wyglądem, niestety proces starzenia się zachodzi u wszystkich i staje się widoczny gołym okiem przede wszystkim za sprawą zmarszczek. Pierwsze zmarszczki mogą pojawiać się już po dwudziestym roku życia – jak im zapobiegać?

Jak radzić sobie ze starzeniem się skóry?

To, w jaki sposób się starzejemy, wywołane jest bardzo różnorodnymi przyczynami, np. duży wpływ na szybsze starzenie się mają predyspozycje genetyczne, a także styl życia. Jednak nawet jeśli będziemy prowadzić bardzo zdrowy tryb życia, unikać palenia papierosów, używek i opalania, to jednak i tak z czasem nasza skóra zacznie tracić na jędrności i pojawią się na niej pierwsze zmarszczki.

Dostępne w drogeriach i aptekach preparaty na pewno nie przyniosą spektakularnych efektów – warto oczywiście je stosować, ale bardziej widoczne i długotrwałe efekty dają zabiegi medycyny estetycznej, a jednym z nich jest między innymi odmładzanie za pomocą prądu RF.

Jak pobudzić kolagen?

Włókna kolagenowe oraz elastyna są odpowiedzialne na sprężystość i nawilżenie skóry, ale niestety wraz z wiekiem zmniejsza się ich ilość w skórze. Zabiegi z wykorzystaniem prądu RF mają za zadanie stymulować rozwój włókien kolagenowych, co w konsekwencji przynosi jędrniejszą skórę.

Odmładzanie z pomocą prądu RF może być mniej lub bardziej inwazyjne – wszystko zależy od tego, na jaki zabieg się zdecydujemy. Tego rodzaju zabiegi wykonuje się z użyciem profesjonalnych i nowoczesnych urządzeń radiofrekwencji mikroigłowej, w tym takich jak na stronie https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/.

Jakie efekty przynosi odmładzanie prądem RF?

Zabiegi medycyny estetycznej, które mają za cel odmłodzenie skóry za pomocą prądu RF, dają widoczne i długotrwałe efekty. Przede wszystkim skóra staje się bardziej ujędrniona, sprężysta, a zmarszczki mniej widoczne.

Tego rodzaju zabiegi odmładzające można przeprowadzać nie tylko na twarzy, ale również na innych partiach ciała. Są one bezbolesne i nie wymagają rekonwalescencji. Więcej na stronie https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/.