Filtr do wody pitnej pod zlew Flow Comfort – rozwiązanie, które zmieni twój dom!

Smiling young lady holding fresh transparent pure filtered mineral water, happy healthy adult woman offering glass to camera as health care thirst hydration natural nutrition concept, close up view

Szukasz sposobu na podniesienie jakości wody kranowej, bezpośrednio w punkcie jej poboru? Postaw na filtr do wody przepływowy od polskiej marki Dafi i każdego dnia odkrywaj drzemiący w nim potencjał. Chcesz dowiedzieć się więcej? Poniżej znajdziesz szczegóły.

Filtr do wody pitnej pod zlew wyróżnia kompaktowa budowa, która w kompleksowy sposób optymalizuje wodę kranową, bezpośrednio w punkcie jej poboru. W jaki sposób? Poprzez redukcję jej twardości oraz obniżenie zawartości chloru. Użycie filtra do wody pod zlew nie tylko poprawia jej zabarwienie, smak oraz zapach, ale również sprawia, że woda staje się klarowna i w pełni nadaje się do spożycia (nie musisz czekać, ponieważ przefiltrowana woda jest dostępna natychmiast po odkręceniu kranu). Co jeszcze warto wiedzieć? Technologia oczyszczania wody kranowej polega na wielostopniowej poprawie jej jakości zachodzącej w jednym wkładzie filtrującym. Woda kranowa kolejno przepływa przez warstwy włókniny polipropylenowej, żywicę jonowymienną oraz blok węglowy. Dzięki możliwości regulacji poziomu redukcji twardości, to ty decydujesz o tej części procesu. Dlatego, zanim zaczniesz regulację, pamiętaj o zbadaniu twardości wody (możesz użyć paska do testowania, który znajduje się w zestawie Flow Comfort lub zgłosić się do lokalnego zakładu wodociągowego).

Wróćmy jednak do samego procesu oczyszczania w filtrze Flow Comfort (poznaj go krok po kroku):

1) Włóknina (to pierwszy etap, włóknina pełni funkcję filtra mechanicznego, który zatrzymuje m.in. piasek z wody kranowej)

2) Żywica jonowymienna (to etap, w którym zachodzi redukcja twardości wody kranowej)

3) Druga warstwa włókniny (ponownie zostaje przeprowadzony proces z pierwszego etapu filtracji)

4) Blok węglowy (ostatni etap, to przede wszystkim redukcja chloru, dzięki temu poprawia się zapach i smak wody kranowej)

Co zyskasz, sięgając po filtr do wody pitnej pod zlew Flow Comfort?

– smaczną, przefiltrowaną wodę bezpośrednio z kranu

– wydłużysz żywotność swoich sprzętów kuchennych np. czajnika, czy ekspresu do kawy

– zapewnisz sobie wodę stanowiącą idealną bazę do gotowania

– sięgniesz po proekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie

– zagwarantujesz sobie wysokiej jakości urządzenie o niskiej awaryjności

Co zawiera zestaw Flow Comfort od polskiej marki Dafi?

– kran jednodrożny przeznaczony do filtrowanej wody

– jeden wkład filtrujący D1, który poprawia smak i zapach wody kranowej, oraz redukuje jej twardość

– głowicę wkładu filtrującego

– inteligentny wskaźnik LED, który przypomni ci o regularnej wymianie wkładu filtrującego

– uchwyt do montażu filtra

– trójnik z zaworem, elastyczny wężyk (1,5 m), adapter

– pasek do badania twardości wody

Chcesz wprowadzić prawdziwą innowację w swoim domu? Wejdź na sklep.dafi.pl/filtry-przeplywowe i kup filtr do wody pitnej pod zlew Flow Comfort.